Klaas Gubbels - Blauwe Kan - Verkocht

Klaas Gubbels - Blauwe Kan kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 517,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - Blauwe Kan kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Blauwe Kan kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Blauwe Kan kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Blauwe Kan kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Blauwe Kan kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Blauwe Kan kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  kunstliefhebbe

70 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal1997
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
Lijst73 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage400
Gewild werk van Klaas Gubbels in prachtige kleuren combinatie, met de klassieke kan. Oplage van 400 stuks, dit is nummer 106/400. In houten lijst.

Werk is in goede staat

Dit item is verkocht voor 517,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-01-2021 om 19:23
Eindtijd:09-01-2021 om 19:54
Marjanvangriekencrijns
09 jan. / 19:03
€ 450