Interessant zeldzaam werk van Klaas Gubbels uit 1975. Het is gedrukt op heel dun zilverpapier.
Het werk is aan de onderzijde, gesigneerd en gedateerd in potlood (ingekrast)
Mooie zeldzame toevoeging in een Klaas Gubbels collectie.
Afkomstig uit een privé verzameling en kennis van Klaas Gubbels.
Redelijk
Het werk is uit 1975 heeft niet echt vouwen maar wel gebruiksporen
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Barendrecht, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00