Klaas Gubbels - HUIZE LICHTENBEEK

Klaas Gubbels - HUIZE LICHTENBEEK kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels - HUIZE LICHTENBEEK kopen? Bied vanaf 95!Klaas Gubbels - HUIZE LICHTENBEEK kopen? Bied vanaf 95!Klaas Gubbels - HUIZE LICHTENBEEK kopen? Bied vanaf 95!Klaas Gubbels - HUIZE LICHTENBEEK kopen? Bied vanaf 95!Klaas Gubbels - HUIZE LICHTENBEEK kopen? Bied vanaf 95!Klaas Gubbels - HUIZE LICHTENBEEK kopen? Bied vanaf 95!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho uit 1985 met opdracht.
Oplage onbekend.
Afmeting blad.                    50 x 65 cm.
                      Afbeelding.     41 x 58 cm.

I.v.m.  afmeting verzending tegen hoger tarief van € 17.50

Starttijd:11-01-2023 om 18:17
Eindtijd:20-01-2023 om 22:45
Openingsbod € 95
ObjectlocatieUden,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa