Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Appels' - 2007 - Verkocht

Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Appels' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 166,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Appels' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Appels' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Appels' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Appels' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

784 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal2007
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een fraaie litho van Klaas Gubbels uit 2007 ‘Appels’.

Het werk is gesigneerd en genummerd.

Afmetingen 28 x 30.5 cm en in zeer goede conditie.

De litho is in zeer goede conditie

Dit item is verkocht voor 166,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-05-2022 om 21:04
Eindtijd:13-05-2022 om 20:51
Marijster
13 mei / 18:06
€ 145