Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Geitje' - 2007 - Verkocht

Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Geitje' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Geitje' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Geitje' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Geitje' - 2007 kopen? Bied vanaf 145!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraaie litho van Klaas Gubbels uit 2007 ‘Geitje’.

Het werk is gesigneerd rechts onder.

Afmetingen 28 x 30 cm en in goede conditie.

Dit item is verkocht voor 166,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-09-2022 om 16:21
Eindtijd:10-09-2022 om 19:31
henny_pare
09 sep. / 19:25
€ 145