Klaas Gubbels - Litho uit 1983 - Verkocht

Klaas Gubbels - Litho uit 1983 kopen? Bied vanaf 225!
Klaas Gubbels - Litho uit 1983 kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - Litho uit 1983 kopen? Bied vanaf 225!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 35 cm (h x b)
Lijst41 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sprekende litho van Klaas Gubbels uit 1983.

Dit item is verkocht voor 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-03-2022 om 10:46
Eindtijd:25-09-2022 om 10:53
MDekkers
23 sep. / 15:34
€ 225