Klaas Gubbels - Roze beker op tafel - Verkocht

Klaas Gubbels - Roze beker op tafel kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Roze beker op tafel kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Roze beker op tafel kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Roze beker op tafel kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Roze beker op tafel kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Roze beker op tafel kopen? Bied vanaf 450!Klaas Gubbels - Roze beker op tafel kopen? Bied vanaf 450!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1981
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 44/100
Specificaties:
Kunstenaar: Klaas Gubbels
Afmeting: 65 x 50 cm
Maat lijst: 65 x 50 cm
Handgesigneerd: Rechtsonder
Lijst: Barth lijst
Jaartal: 1981
Techniek:  Litho in kleur, genummerd 44/100
Kleine beschadiging in het glas (chipje) aan de rechterzijde van 4mm.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Valkenswaard, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 34,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00
Wereldwijd € 95,00