Klaas Gubbels - SCHOONHOVEN - Verkocht

Klaas Gubbels - SCHOONHOVEN kopen? Bied vanaf 150!
Klaas Gubbels - SCHOONHOVEN kopen? Bied vanaf 150!Klaas Gubbels - SCHOONHOVEN kopen? Bied vanaf 150!Klaas Gubbels - SCHOONHOVEN kopen? Bied vanaf 150!Klaas Gubbels - SCHOONHOVEN kopen? Bied vanaf 150!Klaas Gubbels - SCHOONHOVEN kopen? Bied vanaf 150!Klaas Gubbels - SCHOONHOVEN kopen? Bied vanaf 150!Klaas Gubbels - SCHOONHOVEN kopen? Bied vanaf 150!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Fraaie litho uit 1992 als ode aan de kunstenaar Jan Schoonhoven.  Grafiekblad is nooit gelijst geweest en ziet er perfect uit.    Oplage 26/60.
Afmeting 70,5 x 50 cm.

Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 21:00
Eindtijd:14-08-2022 om 19:54
vangogh
14 aug. / 14:25
€ 150