Kunstenaarsmap Verlegen Schaduwen van Klaas Gubbels en K. Schippers bevat negen zeefdrukken op een dubbelblad met enerzijds de prent anderzijds een tekst. alle prenten zijn gesigneerd, gedateerd en genummerd. het colofon is door gubbels en schippers gesigneerd. de doos is in mint condition. dit is nummer 136.
Nieuwstaat
nooit uit de doos geweest
Tot 2 kg.
€ 10,00