Thomas van Heck - Landschap met zicht op Pernis
Gertie Janssen - The rising sun
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 12/15 Romeinse cijfers XII/XV |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
in goede staat, zie foto | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eindhoven, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 15-9-2022 om 12:04 |
Eindtijd | 12-11-2022 om 10:36 |