Ko Oosterkerk - Abstracte ets - 1968

Ko Oosterkerk - Abstracte ets - 1968 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Ko Oosterkerk - Abstracte ets - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Ko Oosterkerk - Abstracte ets - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Ko Oosterkerk - Abstracte ets - 1968 kopen? Bied vanaf 50!Ko Oosterkerk - Abstracte ets - 1968 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
  • Ko Oosterkerk (1928-2012)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage117/190

Abstracte ets van Ko Oosterkerk . Nummer: 117/190. Jaar: 1968. Afmetingen: H76 x b56 cm. Afmetingen H65 x b49cm. Het werk is linksonderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-02-2020 om 14:12
Eindtijd:25-02-2020 om 16:42

Biedingen (1):

Aylaboo
25 feb. / 14:16
€ 75