| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets in eindversie door Ko Oosterkerk.
Voorstelling getiteld 'Landschappelijk 2'
Losbladig, beeldmaat 30x50, bladmaat 49x70
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Ko Oosterkerk' en 'mrt april '94'
Annotatie en nummering r.o. '(8e staat)(eindversie)' en '1/3 ex.'
Titel in potlood m.o. 'Landschappelijk 2'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
| Transport | |
| Garantie | |