Ko Oosterkerk - Ko Oosterkerk--ets--uit de nieuwe wereld - Verkocht

Ko Oosterkerk--ets--uit de nieuwe wereld kopen? Bied vanaf 51!
Grafiek (handgesigneerd)

Ko Oosterkerk--ets--uit de nieuwe wereld kopen? Bied vanaf 51!Ko Oosterkerk--ets--uit de nieuwe wereld kopen? Bied vanaf 51!Ko Oosterkerk--ets--uit de nieuwe wereld kopen? Bied vanaf 51!
  • Ko Oosterkerk (1928-2012)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar     Ko Oosterkerk

Techniek:        ets

Jaar:               1970

Titel:                Uit de nieuwe wereld

Nummer:         9/15

Afmetingen:    44 x 56 cm