Koos van Vlijmen - Zonder titel - Verkocht

Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 94,30 (Incl. 15% veilingkosten)

Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artlease
FA. (14)

Lid sinds 2018
45 verkochte items
  • Koos van Vlijmen (1909-1989)
Jaartal1963
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagezeer gelimiteerde oplage in eigen druk

Litho van de Nederlandse kunstenaar Koos van Vlijmen (1909-1989)

Eigen handdruk

Hand gesigneerd linksonder Van Vlijmen 1963

Dit item is verkocht voor 94,30(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-04-2020 om 14:19
Eindtijd:21-04-2020 om 19:54
Biedingen (16)
emiliomosini
21 apr. / 19:45
€ 82
kunzoe
21 apr. / 19:44
€ 72
emiliomosini
21 apr. / 19:42
€ 62
kunzoe
21 apr. / 19:41
€ 52
emiliomosini
21 apr. / 19:40
€ 47
kunzoe
21 apr. / 19:39
€ 42
emiliomosini
21 apr. / 19:38
€ 37
kunzoe
21 apr. / 19:37
€ 32
emiliomosini
21 apr. / 19:17
€ 27
hebjeniet
21 apr. / 19:17
€ 22
emiliomosini
21 apr. / 19:17
€ 20
hebjeniet
18 apr. / 21:16
€ 15
emiliomosini
18 apr. / 21:16
€ 10
hebjeniet
18 apr. / 21:16
€ 5
emiliomosini
18 apr. / 21:16
€ 3
hebjeniet
18 apr. / 16:52
€ 1