Leo Gestel - Landschap - Verkocht

Leo Gestel - Landschap kopen? Bied vanaf 125!
Leo Gestel - Landschap kopen? Bied vanaf 125!Leo Gestel - Landschap kopen? Bied vanaf 125!Leo Gestel - Landschap kopen? Bied vanaf 125!Leo Gestel - Landschap kopen? Bied vanaf 125!Leo Gestel - Landschap kopen? Bied vanaf 125!
  • Leo Gestel (1881-1941)
DragerKarton
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
Lijst37.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Atelier stempel op de achterzijde.
Bijzonder mooie gelijst in artist frame.

Dit item is verkocht voor 235,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-11-2022 om 14:41
Eindtijd:07-12-2022 om 20:30
Biedingen (9)
Mengelpijl
07 dec. / 10:09
€ 205
eriksd
26 nov. / 09:23
€ 195
Gjalt
26 nov. / 09:23
€ 185
eriksd
25 nov. / 22:56
€ 175
Mengelpijl
25 nov. / 22:56
€ 165
Mengelpijl
25 nov. / 22:56
€ 155
eriksd
25 nov. / 22:56
€ 145
Mengelpijl
25 nov. / 20:01
€ 135
eriksd
25 nov. / 14:54
€ 125