Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 74 x 84.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40/250 |
Ingelijste werken:
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzenden/ophalen:
Het werk kan worden verzonden met Postnl. Het werk zal goed verpakt verzonden worden. Eventuele glasschade is echter niet verzekerd.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in '-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden met een koerier is ook een optie. Kosten Nederland: 47,50. Kosten Vlaanderen: 87,50 euro.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Het werk is in zeer goede staat | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 31-3-2019 om 14:31 |
Eindtijd | 1-9-2019 om 9:07 |