Lotti van der Gaag - Verbondenheid met elkaar

Lotti van der Gaag - Verbondenheid met elkaar kopen? Bied vanaf 300!
Lotti van der Gaag - Verbondenheid met elkaar kopen? Bied vanaf 300!Lotti van der Gaag - Verbondenheid met elkaar kopen? Bied vanaf 300!Lotti van der Gaag - Verbondenheid met elkaar kopen? Bied vanaf 300!
  • Lotti van der Gaag (1923-1999)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1976
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst52 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gemengde techniek (o.a. houtskool en inkt) van Lotti van der Gaag . Gesigneerd en gedateerd; aan de achterkant een persoonlijke boodschap. Vanwege glasplaat alleen afhalen bij galerie Ronald Kraayeveld in Noord-Scharwoude waar het werk ook te bezichtigen is.

Starttijd:14-04-2022 om 13:21
Eindtijd:24-04-2022 om 19:46
Openingsbod € 300
ObjectlocatieNoord-Scharwoude, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie