Lotti van der Gaag - Zeefdruk (in 24 kleuren) op katoenzijde - Verkocht

Lotti van der Gaag - Zeefdruk (in 24 kleuren) op katoenzijde kopen? Bied vanaf 85!
Lotti van der Gaag - Zeefdruk (in 24 kleuren) op katoenzijde kopen? Bied vanaf 85!Lotti van der Gaag - Zeefdruk (in 24 kleuren) op katoenzijde kopen? Bied vanaf 85!Lotti van der Gaag - Zeefdruk (in 24 kleuren) op katoenzijde kopen? Bied vanaf 85!Lotti van der Gaag - Zeefdruk (in 24 kleuren) op katoenzijde kopen? Bied vanaf 85!
  • Lotti van der Gaag (1923-1999)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1993
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 50 cm (h x b)
Lijst84 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

'Le Jardin de la plante géante nommée l'arbre'.

Afbeelding maat 64x50 cm, plus een royale witmarge.

Zeefdruk in 24 kleuren (!), gedrukt door texoprint, oplage 200.

Gespannen over karton, in een gele houten lijst. Zonder glas.

Verzending uitsluitend binnen NL

in goede gebruikte staat. l.b. enkele zeer lichte vlekjes.

Dit item is verkocht voor 88,55 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-09-2022 om 18:40
Eindtijd:02-11-2022 om 22:58
jrot
02 nov. / 22:34
€ 77