Lou Strik - Houtsnede "Kind in box" - Verkocht

Lou Strik - Houtsnede "Kind in box" kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Lou Strik - Houtsnede "Kind in box" kopen? Bied vanaf 30!Lou Strik - Houtsnede "Kind in box" kopen? Bied vanaf 30!Lou Strik - Houtsnede "Kind in box" kopen? Bied vanaf 30!Lou Strik - Houtsnede "Kind in box" kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Lou Strik (1921-2001)
Jaartal1961
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.3 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Houtsnede van Lou Strik, ongesigneerd. Dit is een uitgave van de vereniging tot bevordering van beeldende kunsten.
verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

wat bruine vlekjes r.o buiten beeld

Lou Strik (1921-2001)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
39 cm
56.3 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:02-04-2019 om 16:51
Eindtijd:12-04-2019 om 20:22
DeSchrijfster
12 apr. / 20:19
€ 30