Louis Heijmans - Zeeuwse

Louis Heijmans - Zeeuwse kopen? Bied vanaf 135!
Louis Heijmans - Zeeuwse kopen? Bied vanaf 135!Louis Heijmans - Zeeuwse kopen? Bied vanaf 135!Louis Heijmans - Zeeuwse kopen? Bied vanaf 135!Louis Heijmans - Zeeuwse kopen? Bied vanaf 135!Louis Heijmans - Zeeuwse kopen? Bied vanaf 135!
  • Louis Heijmans (1890-1977)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1952
Techniek Gemengde Techniek
Onderwerp Portret
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Passe-partout 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Tekening
Louis Heijmans.
ondertekend in potlood.
gedateerd 6 maart 1952.
tekening is in goede staat.
mooi van kleur
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Axel, Nederland
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 30,00