Lucio del Pezzo - Litho: Tijger

Lucio del Pezzo - Litho: Tijger kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Lucio del Pezzo - Litho: Tijger kopen? Bied vanaf 50!Lucio del Pezzo - Litho: Tijger kopen? Bied vanaf 50!Lucio del Pezzo - Litho: Tijger kopen? Bied vanaf 50!Lucio del Pezzo - Litho: Tijger kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Lucio del Pezzo (1933)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage126/190
Litho van Lucio del Pezzo. Titel: Tijger. Nummer: 126/190. Afmetingen blad: H75.5 x b54cm. Afmetingen voorstelling: H60 x b50 cm. Het werk is middenonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat. Er zit een klein vouwtje rechtsonderin. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-02-2020 om 14:10
Eindtijd:25-02-2020 om 19:46

Biedingen (1):

KONSTHUYS
21 feb. / 13:12
€ 50