Marijke Verhoef - zonder titel

Marijke Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Marijke Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Marijke Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2089 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1048)
  • Marijke Verhoef (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage45 exemplaren

Fraaie zeefdruk van Marijke Verhoef in goede staat.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Marijke Verhoef (1946)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2089 verkochte items
50 cm
60 cm
Starttijd:11-02-2022 om 19:29
Eindtijd:25-02-2022 om 21:29
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland