Potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld midden onder.
Beeldmaat 655x527 mm. Bladmaat 715x565 mm. Losbladig.
Ets uit een serie van 4 uit 1926. Er waren 100 exemplaren.
Gemaakt
als "Indisch Huldeblijk ter gelegenheid van het Zilveren Huwelijksfeest
van H.M. de Koningin" , zie linksonder de afbeelding.
Marius Bauer werd geboren te Den Haag op 25 januari 1867 en overleed te Amsterdam op 18 juli 1932.
Opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Leerling van Salomon van Witsen.
Aquarellist, etser, schilder, tekenaar (politieke spotprenten in de "Kroniek").
Verkreeg
in 1884 de zilveren medaille, in 1885 en 1886 de Koninklijke Subsidie,
in 1887 Willink van Collenprijs en 1896 de gouden medaille.
Werkzaam in Nederland, Frankrijk, Engeland, Noord-Afrika, India, Nederlands-Indië, Turkije en het Midden-Oosten.
Lid van Arti et Amicitiae, Pulchri Studio, Hollandsche Teekenmaatschappij Den Haag en de Haagse Kunstkring.
De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van dit werk.