Guido Goedheer - kleurijk schilderij Zonder titel - 23441
Jean Pierre Voogt - Galerie de Vlieger the 3rd - street art - acrylverf op doek - "1999" gesign
Jan Wolkers - Winterbeelden - foto en gedicht HERA afgedrukt op papier - 1995
Jan Bernard Meinen - Vive la France XIV
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1890 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
itemOptions.undefined.label | 100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
zie foto's en beschrijving | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amstelveen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | AMSTELVEEN, Nederland |
Starttijd | 19-1-2021 om 9:58 |
Eindtijd | 31-1-2021 om 19:49 |