Ets uit 1897.
Potlood gesigneerd rechtsonder.
Genummerd 32 linksonder.
Beeldmaat 45,3 x 32 cm. Bladmaat 60 x 44 cm. Losbladig.
Literatuur: Catalogus Van Wisselingh no. 221. Oplage 100 exemplaren.
Marius Bauer werd geboren te Den Haag op 25 januari 1867 en overleed te Amsterdam op 18 juli 1932.
Opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunst te Den Haag. Leerling van Salomon van Witsen.
Won met zijn werk diverse prijzen. Werd vanwege zijn grafische werk de Rembrandt van de 19e eeuw genoemd.
Maakte reizen naar het Midden-Oosten, India, Indonesië en Noord-Afrika, die vaak werden gefinancierd door de Kunsthandel E.J. van Wisselingh die zijn werk verkochten.
Lid van Arti et Amicitiae, Pulchri Studio, Hollandsche Teekenmaatschappij te Den Haag en de Haagse Kunstkring.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.