Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1923 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 16.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
zie foto's en beschrijving | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amstelveen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | AMSTELVEEN, Nederland |
Starttijd | 19-1-2021 om 10:06 |
Eindtijd | 2-2-2021 om 14:27 |