Koen Vanmechelen - The Fighter
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 16 x 11 cm (h x b) |
Incl. lijst | 28 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het werk is in goede staat, ingelijst achter glas. Passe-partout door tijd verkleurd.
Lijst kleine beschadiging. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Epen, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Epen, Nederland |
Starttijd | 21-12-2023 om 15:16 |
Eindtijd | 31-12-2023 om 15:58 |