Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer
Albert Mulder - Asters in bloempot
Maarten Langbroek - Landhuis met waterput 4/150
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Stijl | Oriëntaals |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 23 x 19.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 34 x 29.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
De ets is in redelijke staat. In de passe-partout is foxing zichtbaar.
Met een nieuw passe-partout in een lijst zal de ets weer fraai tot zijn recht komen. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Hoofddorp, Nederland |
Starttijd | 1-1-2022 om 13:14 |
Eindtijd | 11-1-2022 om 20:08 |