Marjan Jaspers - Klaprozen rood

Marjan Jaspers - Klaprozen rood kopen? Bied vanaf 55!
Marjan Jaspers - Klaprozen rood kopen? Bied vanaf 55!Marjan Jaspers - Klaprozen rood kopen? Bied vanaf 55!
  • Marjan Jaspers (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen82 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai gekleurde zeefdruk in zeer heldere kleuren van Marjan Jaspers. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in goede conditie.
ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Starttijd20-8-2023 om 8:20
Eindtijd3-9-2023 om 21:41
Openingsbod € 55
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland