Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst

Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Marjan Jaspers (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen73 cm x 53 cm (h x b)
Lijst101 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage66/125

Titel: Klaprozen
Jaartal: 2003
Afmetingen: H. 73 x H. 53 cm inlijst: H. 101 x B. 79 cm.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Ingelijst: Ja,
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat

Marjan Jaspers (1949) is als kind zijnde al onophoudelijk met krijt en viltstiften bezig. De drang om iets moois te maken, iets te creëren zit er vroeg in. Na de middelbare school, heeft de kunstenares de opleiding gevolgd aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam.
Marjan Jaspers noemt zichzelf een ontdekkingsreiziger in eigen omgeving. Altijd is er iets, dat aanzet om te schilderen of om iets ruimtelijks te maken. Alles kan een aanleiding zijn. Het zijn ‘berichten’ uit die omgeving die zij wil delen: humor, fantasie, mededogen en verwondering komen tot uiting in haar wereld van dingen, schepsels en groeisels. Tegelijk zijn het ook berichten over de kunst zelf: over materiaal, techniek, kleur, vorm en stijl. Dat maakt het kijken naar Marjans werk bijzonder. Telkens ontdek je iets nieuws.

Marjan Jaspers (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1469 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
79 cm
101 cm
53 cm
73 cm
Sluit over 6d 7u 26m 16s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
VerzendingNaar Nederland en België
Starttijd:22-11-2022 om 21:53
Eindtijd:04-12-2022 om 20:58