Mark Brusse - Litho: " Twee Schuttingen " - 1973 - Verkocht

Mark Brusse - Litho: " Twee Schuttingen " - 1973 kopen? Bied vanaf 95!
Mark Brusse - Litho: " Twee Schuttingen " - 1973 kopen? Bied vanaf 95!Mark Brusse - Litho: " Twee Schuttingen " - 1973 kopen? Bied vanaf 95!Mark Brusse - Litho: " Twee Schuttingen " - 1973 kopen? Bied vanaf 95!Mark Brusse - Litho: " Twee Schuttingen " - 1973 kopen? Bied vanaf 95!
  • Mark Brusse (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Mark Brusse uit 1973. Titel: Twee schuttingen.  Nummer: 61/190. Afmetingen werk: H76 x b53cm. Afmetingen voorstelling: H65 x b45cm. Het werk is rechts onderin gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Mark Brusse (1937)

NederlandsNederlandsFransFransAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
53 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2020 om 14:48
Eindtijd:27-06-2020 om 11:35
Dwarsweg
27 jun. / 11:13
€ 85