Mark Kolthoff - untitled

Mark Kolthoff - untitled kopen? Bied vanaf 445!
Mark Kolthoff - untitled kopen? Bied vanaf 445!Mark Kolthoff - untitled kopen? Bied vanaf 445!Mark Kolthoff - untitled kopen? Bied vanaf 445!
  • Mark Kolthoff (1901-1993)
Jaartal1955
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
Incl. lijst71 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mark Kolthoff (1901-1992) was kunstschilder en cineast. Hij is in de jaren dertig onder invloed van Joris Ivens gaan fotograferen, voornamelijk sociale onderwerpen, maar zo nu en dan ook reclame- en architectuurfotografie. Kolthoff was als leraar actief in de Vereeniging van Arbeidersfotografen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen op zoom, Nederland

Starttijd2-5-2023 om 9:49
Eindtijd7-5-2023 om 16:00
Openingsbod € 445
ObjectlocatieBergen op Zoom,  Nederland