Prachtige abstracte litho uit de map ‘30 jaar Piet Clement’.
Het werk is gedrukt in een oplage van 50.
De litho is handgesigneerd en genummerd. In mooie staat.
De litho kan vanwege de afmetingen het beste worden opgehaald. Kan eventueel in een koker worden verstuurd tegen kostprijs.
Nieuwstaat
Komt direct uit de map 30 jaar Piet Clement.
Tot 5 kg.
€ 12,00