Anton Heyboer - Cancan Danseres & Tekst - Handgesigneerd !!!
Louis Icart - "Lets' go Swimming"
Maurice Paul - heuvellandschap nabij Ukkel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie ets door Maurits van der Valk.
Voorstelling van een vroeg 20ste eeuwse Hollandse polder in de sneeuw.
Ets onder passepartout, zichtmaat 22x32, p.p.-maat 37x46
Gesigneerd r.o. 'M.v.d.Valk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 15-11-2014 om 19:16 |
Eindtijd | 22-11-2014 om 19:16 |