Weinig geziene litho in bruin door Maurits van der Valk Voorstelling van een stilleven van schelpen Deze voorwerpen tekende en construeerde hij eerst vanuit de kelders van het Volkenkundig Museum in Leiden. Litho onder passepartout, beeldmaat 35x41, p.p.maat 49x54 Gesigneerd in potlood r.o.: 'M.v.d.Valk' Authenticiteit volledig gegarandeerd
Redelijk
Blad is verkleurd en heeft diverse kreuklijntjes
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00