Melle Oldeboerrigter - 2 x promotiefoto verzameling Loek Brons - Verkocht

Melle Oldeboerrigter - 2 x promotiefoto verzameling Loek Brons kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Melle Oldeboerrigter - 2 x promotiefoto verzameling Loek Brons kopen? Bied vanaf 1!Melle Oldeboerrigter - 2 x promotiefoto verzameling Loek Brons kopen? Bied vanaf 1!Melle Oldeboerrigter - 2 x promotiefoto verzameling Loek Brons kopen? Bied vanaf 1!Melle Oldeboerrigter - 2 x promotiefoto verzameling Loek Brons kopen? Bied vanaf 1!Melle Oldeboerrigter - 2 x promotiefoto verzameling Loek Brons kopen? Bied vanaf 1!Melle Oldeboerrigter - 2 x promotiefoto verzameling Loek Brons kopen? Bied vanaf 1!Melle Oldeboerrigter - 2 x promotiefoto verzameling Loek Brons kopen? Bied vanaf 1!Melle Oldeboerrigter - 2 x promotiefoto verzameling Loek Brons kopen? Bied vanaf 1!Melle Oldeboerrigter - 2 x promotiefoto verzameling Loek Brons kopen? Bied vanaf 1!Melle Oldeboerrigter - 2 x promotiefoto verzameling Loek Brons kopen? Bied vanaf 1!
  • Melle Oldeboerrigter (1908-1976)
TypeFotografie
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
OplageOnbekend
Zeer hoge kwaliteit vintage promotie/publicatiefoto's.Vintage afdrukken circa 1998.2 werken vastgelegd door een anonieme  bekende magisch realistische fotograaf.Afmetingen 20 x 25 cm per foto.Dolende Dieren  1948.De Rode Aarde   1953.
ConditieRedelijk
Zeer redelijke promotie/publicatiefoto's.
Binnen Nederland € 8,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd9-6-2018 om 22:01
Eindtijd23-6-2018 om 21:15
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken