Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's

Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!
Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!Melle Oldeboerrigter - Portfolio met 14 litho's kopen? Bied vanaf 100!
  • Melle Oldeboerrigter (1908-1976)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1968
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 45 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Ter gelegenheid van Melle's zestigste verjaardag op 27 mei 1968, verscheen deze orginele volledige map met 14 litho's, waarvan 2 orginele steendrukken zijn.

Uitgegeven door G.A. van Oorschot te Amsterdam en gedrukt door Steendrukkerij de Jong & Co te Hilversum. 12 litho's zijn gemaakt door Busag Graphic AG te Bern en 2 zijn door de kunstenaar direct op de steen getekend. Lay-out en design door Charles A. Jongejans te Amsterdam.
 Dit werk wordt door velen surrealistisch genoemd, hoewel hij zichzelf liever omschreef als visionair schilder en zichzelf vergeleek met Jeroen Bosch.

De litho's, het colofonblad en de map zijn in nieuwstaat, het foudraal (dat vaak ontbreekt) vertoont lichte handelingssporen.

Het portfolio kan zonder kosten worden opgehaald in Utrecht of Breda of op kosten van de koper worden verzonden.

foudraal vertoont lichte handelingssporen, rest is in nieuwstaat
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00