Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. - Verkocht

Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 95!
Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 95!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 95!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 95!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 95!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 95!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 95!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 95!
  • Metten Koornstra (1912-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1957
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 41 cm (h x b)
Lijst53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zelden aangeboden lithografie in olijf groene tinten van Metten Koornstra uit 1957: Barbier.
Formaat beeld: 30 x 41 cm; incl. houten lijst 53 x 63 cm.
Rechtsonder gesigneerd M.T.K. '57.

Vanwege relevante informatie achterop wordt het geheel incl.  originele lijst en passepartout verzonden, ondanks de ouderdomsverschijnselen bij lijst en passepartout.
De litho zelf is in prima conditie.

Lijst plus passepartout met ouderdomsverschijnselen, litho zelf is in prima conditie.

Metten Koornstra (1912-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
63 cm
53 cm
41 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-09-2022 om 14:46
Eindtijd:15-09-2022 om 13:36
Pestbosje
15 sep. / 13:32
€ 95