Metten Koornstra - Litho - Verkocht

Metten Koornstra - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Metten Koornstra - Litho kopen? Bied vanaf 35!Metten Koornstra - Litho kopen? Bied vanaf 35!Metten Koornstra - Litho kopen? Bied vanaf 35!Metten Koornstra - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1166 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38.5 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Metten Koornstra, r.o gesigneerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

over het blad is foxing (bruine vlekjes) echter niet in beeld. Verder lichte verkleuring door eerdere inlijsting, zie foto's

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:19-04-2019 om 11:05
Eindtijd:03-05-2019 om 20:30
Carine74
03 mei / 20:09
€ 35