Metten Koornstra - Litho

Metten Koornstra - Litho kopen? Bied vanaf 40!

Metten Koornstra - Litho

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Metten Koornstra - Litho kopen? Bied vanaf 40!Metten Koornstra - Litho kopen? Bied vanaf 40!Metten Koornstra - Litho kopen? Bied vanaf 40!Metten Koornstra - Litho kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

1024 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
Jaartal1970
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38.5 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage91/100
Litho van Metten Koornstra, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

Metten Koornstra (1912-1978)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

1024 verkochte items
57 cm
38.5 cm

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-10-2019 om 19:33
Eindtijd:28-01-2020 om 21:53

Biedingen (1):

herman75
28 jan. / 21:10
€ 40