Metten Koornstra - Tweezijdige litho - Verkocht

Metten Koornstra - Tweezijdige litho kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Metten Koornstra - Tweezijdige litho kopen? Bied vanaf 35!Metten Koornstra - Tweezijdige litho kopen? Bied vanaf 35!Metten Koornstra - Tweezijdige litho kopen? Bied vanaf 35!Metten Koornstra - Tweezijdige litho kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Litho van Metten Koornstra, ongesigneerd. Aan de achterzijde van het blad is nog een litho gedrukt, maker mij niet bekend.
Verzending tussen twee platen 8 euro, aangetekend 9,65

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:19-04-2019 om 10:59
Eindtijd:03-05-2019 om 20:20
Vitwrobr4
02 mei / 20:52
€ 35