Nicolaas Wijnberg - VERHALEN - Verkocht

Nicolaas Wijnberg - VERHALEN kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Nicolaas Wijnberg - VERHALEN kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - VERHALEN kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - VERHALEN kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - VERHALEN kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - VERHALEN kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - VERHALEN kopen? Bied vanaf 50!
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets met verhalen uit het leven, samengevat in een beeld van 15 x 15 cm.
Uitstekende conditie. Gesigneerd, gedateerd en oplage-vermelding met potlood.
Bladgrootte 33 x 25 cm. Zeer kleine oplage.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 25,25

ObjectlocatieRoermond,  Nederland
Starttijd17-2-2024 om 10:51
Eindtijd2-3-2024 om 10:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken