Otto B. de Kat - Zeldzame Linoleumsnede "Berglandschap" 1971 - Verkocht

Otto B. de Kat - Zeldzame Linoleumsnede "Berglandschap" 1971 kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Otto B. de Kat - Zeldzame Linoleumsnede "Berglandschap" 1971 kopen? Bied vanaf 200!Otto B. de Kat - Zeldzame Linoleumsnede "Berglandschap" 1971 kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

260 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Otto B. de Kat (1907-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 20 cm (h x b)
Lijst28 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Berglandschap
Jaartal: 1971

Afbeeldingsformaat: 13 x 20 cm

Gesigneerd: Ja, in potlood "epreuve d'artiste" en "Otto B de Kat"
Materiaal:  linosnede op papier
Ingelijst: ja, achter passe-partout en museumglas
Conditie: In goede staat

Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:04-12-2019 om 18:18
Eindtijd:18-12-2019 om 22:30
Gnav
08 dec. / 08:18
€ 200