Pat Andrea - De bal moet op de stip

Pat Andrea - De bal moet op de stip kopen? Bied vanaf 110!
Pat Andrea - De bal moet op de stip kopen? Bied vanaf 110!Pat Andrea - De bal moet op de stip kopen? Bied vanaf 110!Pat Andrea - De bal moet op de stip kopen? Bied vanaf 110!
  • Pat Andrea (1942)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pat Andrea UNICA gemaakt voor het gebaren boekje. Leuke kleine tekening. Gesigneerd

Tekening is alleen gebruikt om het gebaren boekje te maken.

Starttijd:13-05-2022 om 16:15
Eindtijd:20-05-2022 om 22:21
Openingsbod € 110
ObjectlocatieDelft, Nederland
VerzendingAlleen per koerier