Pat Andrea - Jij leert het ook nooit

Pat Andrea - Jij leert het ook nooit kopen? Bied vanaf 115!
Pat Andrea - Jij leert het ook nooit kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Jij leert het ook nooit kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Jij leert het ook nooit kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Jij leert het ook nooit kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Jij leert het ook nooit kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Jij leert het ook nooit kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Jij leert het ook nooit kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Jij leert het ook nooit kopen? Bied vanaf 115!
  • Pat Andrea (1942)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pat Andrea unica tekening uit 1982 uit het gebaren boek gesigneerd leuk kado voor iemand die het nooit leert hihihi of die heeel slecht auto rijdt en denkt dat ie het geweldig doet!!!

Nooit ingelijst alleen gebruikt v h boek

Sluit over 2d 8u 46m 16s
Openingsbod€ 115
ObjectlocatieDelft,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:21-01-2023 om 09:07
Eindtijd:03-02-2023 om 21:56