Pat Andrea - Opname prik me d’r in - Verkocht

Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!
Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!
  • Pat Andrea (1942)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Unica tekening van Pat Andrea uit 1982 gesigneerd unica gemaakt voor het gebaren boek. Let op zijn leuke tekeningen die de basis waren v h boek.

Tekeningen zijn nooit ingelijst geweest 1x gebruikt voor het maken v h boek

Dit item is verkocht voor 132,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-07-2022 om 20:10
Eindtijd:31-12-2022 om 09:19
nienkedeblauw
30 dec. / 21:44
€ 115