Pat Andrea - Opname prik me d’r in - Verkocht

Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!
Tekening / Aquarel

Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!Pat Andrea - Opname prik me d’r in kopen? Bied vanaf 115!
  • Pat Andrea (1942)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Unica tekening van Pat Andrea uit 1982 gesigneerd unica gemaakt voor het gebaren boek. Let op zijn leuke tekeningen die de basis waren v h boek.
Tekeningen zijn nooit ingelijst geweest 1x gebruikt voor het maken v h boek

ObjectlocatieDelft,  Nederland
Starttijd28-7-2022 om 20:10
Eindtijd31-12-2022 om 9:19
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken