950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek werk van Paul de Lussanet. Ik dacht een moeder met kind te ontwaren, met de aantekening dat ik wel Jeugdzorg zou bellen want moeder ziet er gespierd en dreigend uit. Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’84) en met opdracht “Aan Jeroen”, een E.A. (Épreuve d’Artiste) exemplaar. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 66cm x 47cm (blad), 45cm x 35cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-11-2021 om 14:22 |
Eindtijd | 6-12-2021 om 16:58 |