Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek werk van Paul de Lussanet. De meningen verschillen misschien maar ik zie een naakt van achteren gezien. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’89) en met opdracht “voor Jeroen”. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 65cm x 50cm
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 23-10-2021 om 0:29 |
Eindtijd | 16-4-2022 om 21:00 |