| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1972 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 62 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 9/15 |
Ets van Peter Oosterbos. Jaar: 1972. Nummer: 9/15. Afmetingen blad: H62 x b47 cm. Afmetingen voorstelling: H42 x b40 cm. Het werk is linksonderin , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: Het werk is in goede staat. Op de rand zit wat verkleuring op de randen. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout.
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| Het werk is in goede conditie. Op de randen zitten wat verkleuringen van een vorige inlijsting. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||