Peter Oosterbos - Home is where the heart is

Peter Oosterbos - Home is where the heart is kopen? Bied vanaf 75!
Peter Oosterbos - Home is where the heart is kopen? Bied vanaf 75!Peter Oosterbos - Home is where the heart is kopen? Bied vanaf 75!Peter Oosterbos - Home is where the heart is kopen? Bied vanaf 75!Peter Oosterbos - Home is where the heart is kopen? Bied vanaf 75!Peter Oosterbos - Home is where the heart is kopen? Bied vanaf 75!Peter Oosterbos - Home is where the heart is kopen? Bied vanaf 75!Peter Oosterbos - Home is where the heart is kopen? Bied vanaf 75!
  • Peter Oosterbos (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1979
Techniek Ets
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48.5 x 47.5 cm (h x b)
Incl. lijst 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 25
Ingelijste ets van Peter Oosterbos. Hand gesigneerd in potlood. Nummer, naam, jaartal en titel is bijgeschreven: 15/25 Peter Oosterbos 1979 'Home is where the heart is'. In perfecte staat.
Verklaring voor nieuwstaat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Drunen, Nederland